Hakkımızda

Petkutusu, kıymetli hayvan sever dostlarımızın ihtiyaçlarını en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak amacıyla 2009 yılında kuruldu. 

Öncelikli hedefimiz; kullanıcı odaklı bir yaklaşım benimseyerek, her bir dostumuzun kendine has ihtiyaçlarına uygun ürünleri kendilerine en hızlı ve zahmetsiz haliyle sunabilmektir. 

Petkutusu’nun en önemli ve sektörde ayrıcalık yaratan özelliklerinden biri; kullanıcıların tercihlerine göre kişiselleştirilmiş ürün önerileri sunmasıdır.  Gelişmiş algoritmalarımız ve kullanıcı tercihlerini analiz eden özel sistemimiz sayesinde; evcil hayvanınızın türü, yaşı, sağlık durumu be diğer özelliklerine göre seçilmiş en uygun ürünleri sizin için belirleriz. 

Mobil uygulamamızda beğendiğiniz ürünleri anlık olarak diğer evcil hayvan sahipleri ile paylaşabilir veya diğer üyelerin sahip olduğu evcil hayvanın özellikleri ile birlikte satın aldığı ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Petkutusu mobil uygulaması sunduğu interaktif deneyimle, dostlarınız için aradığınız en iyi ürünleri seçme sürecini böylelikle tek bir kanaldan, daha hızlı ve daha keyifli hale getirmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için, teşekkür ederiz.