Hakkımızda

Deneyimlerimizden yola çıktık

Hayvanların insanlar üzerindeki onlarca güzel ve hatta bazen şaşırtıcı etkilerini çok erken yaşlarda fark etmiş ve hayatımızın her evresinde onlara yer açarak bize yaşattıkları o koşulsuz ve iyileştirici sevginin tadına varan şanslı azınlıklar arasındayız.

Balıkların dünyasında gezindik önce, sonra kuşların, sonra kedi dostlarımızın derken en son hayatımıza dokunan oğlumuz, meleğimiz, birçok konuda öğretmenimiz Rush oldu. Sadece yaşam tarzımız değil neredeyse hayata bakış açımız değişti Rush’la...
Biz ondan çok şey öğrendik. Rush ile yürüdüğümüz büyülü yolda bir hayvanın bizlerin hayatına neler katabileceğini acısıyla tatlısıyla en iyi deneyimlemiş ailelerden biriyiz.

Ve tabi bu süreçte Türkiye’de bir hayvan sahiplenmenin tüm zorluklarını da yaşayarak tecrübe ettik. Ve onun dünyasına adım attıktan sonra sahiplenilmeyen yalnız hayvan dostlarımızla yakınlaştıkça onların acılarına ve ihtiyaçlarına çok yakından tanıklık ettik. Nihayetinde, tüm bu yaşanmışlıklarımızı mesleki bilgi birikimimizle birleştirmeye karar verdik. Bizimle ortak sevgi dünyasını paylaşan dostlarımızın ortak sorunlarının bilinciyle, bilgi ve tecrübelerimizle yaşadığımız olumsuzlukları minimuma indirebilmek, evcil hayvan bakımını kolaylaştırabilmek ve bu sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini arttırabilmek arına yola çıktık.

Sizlere kolay, güvenli, hızlı ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir alışveriş deneyimi sunarken, aradığınız sorulara cevap ve hatta belki bazen sesiniz olabilmek, diğer taraftan yaptıklarımızla doğrudan ya da dolaylı olarak sahipsiz can dostlarımıza da fayda sağlayabilmek birincil amacımız.

Rush bizim hayatımıza sihirli bir değnek ile dokundu, kendi melek oldu ama ışıltısı hala hayatımızda

Sevgiyi ve iyiliği çoğaltabilmek, paylaşabilmek dileğiyle